Zaznacz stronę

O nas

O nas

Działamy na terenie powiatu zawierciańskiego oraz całego kraju jak również na terenie UE od 1995r. Nabyliśmy duże doświadczenie w wykonywaniu usług pomocy drogowej i obsługi zdarzeń drogowych. Zagadnienie pomocy drogowej w szerokim jej zakresie nie jest nam obce. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i wykwalifikowanym personelem. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Zaufało nam wiele firm, jak również indywidualnych klientów. Do swojej pracy podchodzimy z pasją i zaangażowaniem. Swoje obowiązki zawsze wykonujemy rzetelnie i profesjonalnie. Misją naszej firmy jest satysfakcja i zadowolenie naszych klientów z wykonywanej przez nas pracy, samodoskonalenie się  oraz stałe podnoszenie jakości świadczonych usług.

Każdą z usług obsługujemy tak, jak sami chcielibyśmy być potraktowani w tych wielokrotnie nieprzyjemnych okolicznościach. Ciągle podnosząc poziom naszych usług i wdrażając elastyczne, nowoczesne rozwiązania, dbamy o zadowolenie Klienta.

Do Państwa dyspozycji jesteśmy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Szybko i sprawnie podejmujemy każde zlecenie.

Zawsze zapewniamy miłą obsługę i fachową pomoc w sytuacjach kryzysowych.

Ja jako właściciel firmy, ale także zwykły pracownik często podejmuję zlecenia co spotyka się z miłym zaskoczeniem klientów. Szczególnie kobiety są  wdzięczne za szybką sprawną obsługę, ale przede wszystkim za dobre słowo i zrozumienie które daje im ukojenie w tych ciężkich chwilach.

Posiadamy certyfikat kompetencji zawodowych oraz licencje na wykonywanie transportu drogowego rzeczy. Posiadamy ubezpieczenie O.C. działalności gospodarczej.

Współpracujemy z :

  • Mondial Assistance
  • Pol Assistance
  • Europ Assistance

a także od lat ze Starostwem Powiatowym w Zawierciu i Policją.

 

Pomoc Drogowa CARSHOL
ul. Nadbrzeżna 29
76-034 Gąski
woj. zachodniopomorskie

tel. 501-338-540
tel. 502-074-814

e-mail: carshol@wp.pl